Джоб Хант

Джоб Хант

JobHunt — рекрутингова агенція, де починається ваша кар’єра.
Ми використовуємо свій досвід та знання, щоб забезпечити вам доступ до найкращих вакансій і можливостей на ринку праці України.
JobHunt — рекрутингова агенція, яка займається пошуком та підбором талантів для широкого спектру бізнесу. Наші основні замовники — компанії, які працюють на перемогу та мир в Україні. Локації більшості об’єктів — Київ та Київська область. Віддалений формат роботи зазвичай не передбачений.

Отзывы о работе в Джоб Хант, зарплаты

1. 2 июля 2024

Всем привет. Мне предложили их вакансию сисадмина на LinkedIn, по зарплате нормально. Рекрутер общалась вежливо, на все вопросы дала ответ, сразу предупредила о том, что несколько этапов собесов, включая zoom и внутрення проверка их службой безопасности. На что я дал свое согласие, так как в условиях полномасштабной считаю, что это ок. Но, отказался потом от вакансии, так как у них нет возможности работать удаленно, что весьма странно для 21 века.

2. 24 июня 2024

Здрастуйте, шановні претенденти!

Я хочу звернути вашу увагу на непрофесійність роботи компанії ТОВ «ДЖОБ ХАНТ». На жаль, системи та процеси цієї компанії не оптимізовані для якісної роботи з кандидатами, що створює значні труднощі в комунікації та вирішенні питань.

Дозвольте пояснити. Я отримав пропозицію щодо вакансії від представника компанії «JobHunt» на ім’я Діана, яка звернулася до мене з пропозицією розглянути вакансію, написавши мені в WhatsApp на номер 097 802 71 84. Однак після цього Діана перестала виходити на зв’язок. Вона не відповідає на дзвінки та повідомлення в чаті, що унеможливлює подальше обговорення вакансії.

Ця ситуація свідчить про відсутність належної організації роботи та координації між співробітниками компанії. Такі дії підривають довіру кандидатів та негативно впливають на репутацію компанії.

Сподіваюся, що моя скарга допоможе вам зрозуміти наявні проблеми та вжити необхідних заходів для покращення якості обслуговування та комунікації з кандидатами.

3. 17 июня 2024

Компанія Джоб Хант (JobHunt) в особі Марини Мельник відправила мені запит на розгляд вакансії через Work.ua. Я підтвердив, що мені цікаво, і написав супровідний лист про готовність пройти співбесіду на вакансію керівника відділу закупівель військових технологій. Мені надійшло повідомлення про те, що мій супровідний лист був переглянутий. Після цього Марина Мельник більше не виходила на зв’язок. Номер телефону на Work.ua прихований. Почав аналізувати інформацію: сайту немає, контактів у соціальних мережах немає. Отже, зрозуміло, що ці люди дилетанти у своїй вигаданій компанії. У мене все.

Добавьте зарплату в компании Джоб Хант

Добавить отзыв о работодателе Джоб Хант

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Джоб Хант?