Dim9000

Dim9000

DIM 9000 — це сучасна компанія-управитель, яка обслуговує будинки та території поруч. DIM 9000 — це проєкт, де поєдналися сучасні технології та ефективна команда ввічливих та небайдужих співробітників.

Отзывы о работе в Dim9000, зарплаты

1. 27 июня 2024

Годюшник проработал пол месяца вохране зарплату не виплатили к руковотству неподступитьса трудовие закони невиполняютса со сторони руководства устраиватса в охрану несоветую!!!

2. 2 июня 2024

Дім9000 найгірша управляюча компанія . В односторонньому порядку піднімають тариф а працювати не хочуть. Допроситися щоб хоч щось зробили не реально. Не дай Боже щось у вихідні трапляється — так вони не працюють. Обслуговувати треба ж тільки в будні дні з 9 до 18 , все інше ваші проблеми.

3. 11 апреля 2024

@Incognito, не згодний. влаштовувався по резюме абсолютно нікого не знаючи з компанії, співбесіда з HR, потім з директором.

Хороша компанія, заробітні плати непогані.

Скоріш за все, більшість «екс-працівників» за*ралися :)

4. 24 июня 2023

Компанія котра набирає працівників по зв’язкам. Друзі друзів. Підвищення отримують ті хто робить видимість роботи. Головний Інженер може спокійно заморозитися від свої справи. На одному комплексі пропонують за кеш вирішити питання. Жах

5. 5 апреля 2023

Працював з ними в Кліент сервісі. Ліцемірство, не відповідають за свої слова та дії. Дуже бояться, слово «ЖЕК», та вони ним і є, а не управляюча компанія.

1. 21 апреля 2023

Дякуємо, що знайшли час, щоб залишити конструктивний коментар!Мені шкода, що ваш час у DIM 9000 не був ідеальним, і ми розуміємо, що наша компанія не для всіх.Я обов’язково передам ваш відгук керівнику Клієнт-Сервісу, ми будемо і далі працювати над підвищенням рівня задоволенності наших співробітників. Дякуємо вам за все, що ви зробили в нашій компанії, і Бажаємо вам всього найкращого у вашій кар’єрі.

6. 28 февраля 2023

Те що обіцяють на співбесіді та поетів в процесі роботи не відповідає дійсності. Премії не має, робоче місце без опалення, та постійно сидиш у підвалі. До речі, ще й жлобяться на персонал та на певні закупки. Перспективи росту не має. Лицемірство та докладання один на одного. А також велика текучість кадрів. Плюси, є лояльність деякого керівництва та офіційне оформлення.

1. 19 апреля 2023

Мирослав, дякуємо за відвертий відгук
      Ми дуже шануємо наших колишніх працівників і беремо до уваги їхню думку. Однак у своєму відгуку ви згадали, що у компанії відсутій- “кар’єрний ріст”,
      але є факт, який не дає підстав для такого висновку, у вашому випадку, ви відхилили пропозицію про підвищення до керівника, нам дуже шкода, що ви прийняли таке рішення.

Ми намагаємося створити оптимальне середовище для стрімкого зростання молодих фахівців, тому зараз в компанії допрацьовується програма “Академія 9000” яка допоможе будь-якому співробітнику зацікавленому в розвитку, отримати підвищення або ж змінити свою професію/кваліфікацію в середині компанії.
      Також швидко росте кількість нових об’єкітв та офісів — розширення компанії і потреба в нових та компетентних співробітниках — це не плинність кадрів, а розумна стратегія розвитку бізнесу, яка дозволяє компанії досягати нових висот та розширювати свої можливості.
      Ми докладаємо всіх зусиль, щоб зменшити стреси, викликані неоперативними закупками чи постачанням, також якщо фактор, підвального приміщення (в наш час може використовуватися як укриття в разі надзвичайних ситуацій та тривог) якось впливав на ваш комфорт, завжди є можливість перевестися в будь-який інший офіс адже у нас їх 8 по Києву і підібрати той де буде найкомфортніше.

Прийміть найщиріші побажання від імені всіх працівників DIM 9000, бажаємо вам успіхів у новій компанії !

7. 16 февраля 2023

Компанія має плюси з того, що вчасно виплачую заробітню плату, оформлює офіційно, є добрі та класні люди в колективі. Інша сторона, не обєктивне оцінювання, жлобство на постачанні, та відсутність комфортних умов праці. Не цінують своїх працівників. Премій та бонусів не має. Робітник цікавий поки не вигорів, текучість кадрів постійно

1. 19 апреля 2023

Мирослав, ще раз дякуємо, що знайшли час залишити другий відгук та поділилися своєю думкою. Тішимося, що попри мінуси, ви знайшли важливий плюс — добрі та класні люди в колективі. Дійсно в нашій компанії працюють — талановиті та мотивовані люди, Колектив компанії дотримується високих стандартів етики та професійної поведінки, що дозволяє створювати позитивну та товариську атмосферу.

Менеджер call-центра 1

Добавьте зарплату в компании Dim9000

Добавить отзыв о работодателе Dim9000

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Dim9000?