АВРОРА, розничная сеть

АВРОРА, розничная сеть

, , , ,

«АВРОРА Мультимаркет» — всеукраїнська мережа соціальних магазинів.
Ми покращуємо повсякденне життя людей, роблячи товари для дому і душі доступнішими.
Треба робота? Чекаємо саме на тебе!

Отзывы о работе в АВРОРА, розничная сеть, зарплаты

1. 1 июля 2024

Це просто капєц, м’яко кажучи. Знайшла оголошення про підробіток в Аврорі, зателефонувала менеджеру Анні,далі ця менеджер цілий тиждень з дня в день казала передзвонити на рахунок підробітку, так як магазини на офіс заявки подають о 15:00. Передзвонила в п’ятницю о зазначеній годині, сказала щоб передзвонити в понеділок до 12, дзвоню в понеділок о 10:00 на що цей менеджер відповідає щоб передзвонила о 15 годині, відмовляється від свої слів, каже що такого не могла сказати щоб дзвонити до 12, ставлення жахливе, далі трубки о 15:00 вже не бере. Для чого так людей мурижити?
    Відношення просто жах

2. 29 июня 2024

@Наталья, те саме, відгукнулась на вакансію, на наступний день запросили на співбесіду, все наче пройшло добре(посміхалися, говорили який хороший колектив і робота), обіцяли зателефонувати до 10 числа (бо там іде так що одна людина переходить на нове місце а інша нова людина на її) але в цей же день прислали смс що не можуть взяти. Як це працює, по якому принципу вони набирають людей?!

3. 12 июня 2024

В магазине , м. Дарница, нечем упаковать тарелки, нет какой нибудь бумаги, чтобы переложить тарелки, купил, бери в руки и уходи.Просила огрызок бумаги у кассира ,нету, не дал, другой продавец подошёл с трудом дал целлофан переложить тарелки.Просто ужас.Культура обслуживания.

4. 31 мая 2024

@Тарас (руководство компании), Мне понравился Ваш достойный ответ, — поэтому решила задать вопрос. Устроилась продавцом-консультантом в магазин 763 в Днепре на неполную загрузку. Никогда не работала продавцом, решила попробовать, т.к. была в поиске работы. Собеседование прошло норм. Заявление на прием на работу переписывала 3 раза, т.к. админ и зам.админа не могли разобраться каким числом писать заяву. Проработала аж 3 недели. Касса была у меня вместе с админом. Рабочий день у меня начинался в 12.00. или 13.00. на усмотрение админа, иногда в 10.00. Касса не пересчитывалась перед моим приходом на работу и были случаи недостачи в кассе. Первый раз оплатили недостачу пополам с админом, а во втором случае, админ заверила меня, что на кассе до меня никто не работал, поэтому оплачивай сама. Недостачу я оплатила. Охранник в магазин приходил 2 раза в неделю и когда он появился, спросил как дела на работе и как мне работается, я рассказала эту ситуацию и охранник предложил посмотреть видео действительно ли на кассе до моего прихода никто не работал. Оказалось работала админ. Когда я спросила у зама админа, как поступить в этой ситуации, т.к. админ была на выходном, зам сказала решайте с админом или оплачивайте пополам, или оплачивай сама. Пока я была на выходном, админ и зам админа уже договорились меня уволить за неподчинение, недоверие и выяснение причины недостачи в кассе.

Вопрос: Вы считаете это нормой?

Одним словом в магазине админ и ее зам возомнили из себя «вершителями судеб». Кто непокорный и хочет честности в работе, без объяснений увольняют. При этом считают, что на них нет управы. Я не планировала увольняться, оплатила недостачу, надеялась, что впредь будет всё хорошо (по крайней мере с моей стороны), но второго шанса мне не дали.
    Вы как руководитель магазина подбирайте, пожалуйста, тщательней кандидатов на должность ТМ, админов и их замов и, таким образом, рейтинг ваших магазинов будет более высоким, т.к. мы, люди, большую часть своей жизни проводим на работе и хочется действительно работать в хорошем, честном коллективе. Админы и их замов чересчур превышают свои полномочия!

5. 27 мая 2024

Олена :
    Адміни в Аврорі среціально для того, щоб від нудьги виїдати мозок співробітникам. Як вони на ту посаду залізають – не зрозуміло! Але те, що вони нижче культурою і інтелектом за продавців, які під ними стояти — це факт!!

Це 100 відсотково.Таке було зі мною в Аврорі 477 Дніпро.Яка ж вона дурна та Наташка,та зрештою її звільнили.Взяли іншу не знаю щось змінилося там чи ні?
    В інших тт може і по іншому?Не може бути ,щоб усі були дурні.Хоча…

6. 23 мая 2024

Адміни в Аврорі среціально для того, щоб від нудьги виїдати мозок співробітникам.Як вони на ту посаду залізають- не зрозуміло! Але то що вони нижче культурою і інтелектом за продавців,які під ними стоять- це факт!!

7. 22 мая 2024

Нажаль в мене погана історія з роботою в Аврорі. м. Харків, магазин 914 …
    Коли я прийшла працювати туди мені подобалось хоча вже тоді було не приємні моменти. Наприклад мені робили зауваження за те, що я вирішила підмести біля каси ті чеки які могли валятися по всьому магазину. Адмін там нічого не робить окрім того, що дивиться увесь час на список акцій, в пошуках щось дешевого для себе чи сидить пристає до охоронця який бідний не може працювати спокійно, чи роздивляється чоловіків на сайті знайомств. Оце робота не встигаєш напевно і втомитися… все лягає на плечі звичайних працівників які повинні розірватися і на касі, і слідкуй щоб нічого не вкрали, і товар треба виставити і не адмін не зам адміна не зробить нічого, що хоть трохи допомогти звичайним продавцям. Зам взагалі працює лише тоді коли адмін є а коли адміна немає то гріє місце адміна так ж як і адмін в свій робочий час… я вже мовчу про то як вони можуть відповідати звичайним покупцям коли той проси допомоги хоча в компанії Аврора прописано все по іншому. Зам адмінів навіть не в курсі того, що можна повертати декілька товарів в чеку, коли ще не проходила курси навчання від компанії зам мені казала повертати по одному товару а вже коли пройшла курс зрозуміла що можна добавити товар та повернути одним чеком за це Аврорі дякую, що є курс навчання. Взагалі не зрозуміло як вони стали адмінами магазину бо не спілкування з продавцями не знають не правила дисципліни в магазині… Магазин дуже брудний на зауваження покупців адмін каже «йдіть в іншу якщо не подобається” та сміється а звичайним продавцям соромно … Зам адміна завжди ходе з таким незадоволеним обличчям яке псує настрій усім хто поруч на пряму каже що ви тут ніхто та звати вас ні як в неї ніхто не працює окрім неї самої хоча сидіти по черги з адміном та гріти стілець то так праця складна. Поваги немає навіть як до звичайної людини мовчу вже про повагу як до колег. Якщо ти не спілкуєшся з адміном про її гульки якщо не слухаєш про її чоловіків та чим вона з ними займається то ти не така. Є працівники дівчата які це все слухають та можуть стояти по 20/30 хвилин на складах не чого не робити поки слухають про ту гидоту. До адміна прийде якийсь чоловік вона стоїть з ним розмовляє та оченята йому блимає а потім йде на камері матає цей момент і сидить дивиться увесь день. Що вона там хоче побачити не зрозуміло нікому. Хтось зайде з дівчат та вона починає казати «ти вивела того чела он мне то то то пише и присилает» чи «я з ним то і то» у адміна явні признаки психічного розладу. Зам може розмовляти з тобою на тоні як з останнім гів*** вибачаюсь за такі подробиці але це так а коли вже набридає таке ставлення ти починає сваритися бо ти себе знайшла не на смітнику щоб з тобою так розмовляти. А потім приходе адмін та каже що на тебе скарга та тм сказала тебе прибрати (звільнити) хоча не якої скарги не було взагалі… адміну і заму адміна просто потрібні люди такі які будуть дозволяти скидувати все на них піднімати тон а вони будуть мовчати. Заме так мене звільнили. За скаргу покупця якого не було. Зателефонувала на горячу лінію там сказали погано працювала…. За що звільнили не ясно. 1) за то що грубо відмовила заму коли та на тоні розмовляла. 2) скарга покупця. 3) погано працювала. Все там і так ясно. Набрали не компетентних спеціалістів (адмін і зам адміна) і ті роблять що їм хочеться! Писала заяву 26 звільнила яко би 30 … хтось переписав напевно замість мене а хто не складно здогадатись. Браво Аврора що у вас такі адміни працюють… які всю роботу кидають на дівчат продавців, які не відкривають магазин коли світла немає в місті хоча працює генератор, які з ящика «Брак» можуть викидати на смітник поки немає світла і камери не працюють, які при приході товару не приймають його а потім товар пробивається на касі в мінус (хоча раніше товар приймали і тільки потім дівчата брали виставляти його) і ще багато чого цікавого є. Якщо б трохи звертали уваги то бачили б що коється в ваших магазинах і як до людей ставляться і звільняють без яких на то причин. Дякую за такий гіркий досвід!

8. 18 мая 2024

@Олександр, Вони взагалі дуже дивно підходять до підбору кадрів. Нещодавно випадково дізналася, що колишній прокурор, якого звільнили за «зникнення» товару, вилученого у кримінальній справі, в якій він здійснював процесуальне керівництво, та п’янку на роботі, став керівником регіонального відділення служби безпеки! Я працювала з цією людиною, яка вміє віртуозно підставляти інших, залишаючись при цьому осторонь, і працівникам та керівництву «Аврори» можу тільки поспівчувати. Купуємо попкорн і спостерігаємо ) Що-б не бути голословною:

1. 4 июня 2018

Почему никто не пишет про откаты которые платятся менеджерам от поставщиков? Все так прозрачно? Менеджера сами решают и за это берут большие деньги.

2. 5 июня 2018

Всем привет. Я Тарас, ген.директор компании Аврора. Интересный сайт, где можно инкогнито писать что угодно, и мнения формируют те, у кого больше мотивации что-то написать, и больше на это времени.
    1) Если здесь есть реальные поставщики, которые платят откаты — пишите на почту [email protected] с конкретной информацией. У нас порядка 400-а активных поставщиков, и ежедневно более 1-го подают заявку, чтоб стать поставщиками. К сожалению, и интриг среди постващиков хватает. Бывают подставляют друг друга, или подставляют неугодного менеджера. Такое тоже проходили.
    Гарантирую, что тот, кто сейчас платит откаты и сообщит об этом, платить их больше не будет, и как и раньше продолжит работать с компанией. У нас более чем достойная оплата у менеджеров, но и за любые махинации увольнение приходит сразу же, безоговорочно. И наоборот, если вы платите откаты, и об этом мы узнаем из других источников (случаи были не единожды, в Украине живем), то так же само гарантирую, что на этом сотрудничество с Вами прекратится навсегда. 099-022-02-41 Мой номер.

2) Для сотрудников, бывших, действующих.
    Из прочитанного, жалобы на ЗП.
    Мы их подняли 3 месяца как. Они теперь более чем конкурентны(если без залетов). За все годы существования компании мы не задержали ЗП ни разу, не на день. А 80% менеджмента компании — это бывшие продавцы, или линейные сотрудники компании. Рост среди своих — приоритет.
    Недостачи на магазинах. Систему поменяли. Теперь, если магазин вкладывается в отведенную норму — недостача не платится!(магазинов, которые совсем не платят недостачу, на сейчас примерно половина). По опыту, магазины, где порядок с персоналом, и сотудники отвественно подходят к работе — недостачи минимальные, текучесть так же минимальная. Зачастую, высокая недостача, это следствие — или разгильдяйского отношения к работе, или воровства персоналом. Кстати в последнее время случаи воровтсва в последнее время все документируются и передаются в полицию.
    Допускаю, что вы попали в разгилдяйский коллектив, и/или не дай Бог кто-то злоупотребляет своим служебным положением. Дайте знать. Наши принципы- это коммуникация, трудолюбие и семейное отношение к покупателям и сотрудникам. И я за них буду бороться.
    Будьте конструктивными, и добро пожаловать в самую быстроразвивающуюся торговую сеть в Украине.
    Я искренне рад, когда к нам в команду приходят сотрудники с намерениями развиваться, достигать чего-то. Мы даем такую возможность. Или просто порядочно и ответсвенно делать свое дело.

Администратор 1
Заместитель администратора 3
Охрана 1
Продавец 6
Продавец зала 1

Добавьте зарплату в компании АВРОРА, розничная сеть

Добавить отзыв о работодателе АВРОРА, розничная сеть

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании АВРОРА, розничная сеть?