Сек, торговельна компанія

Сек, торговельна компанія

Ми — SEC GROUP — лідер на ринку України в сфері систем безпеки.
Наша компанія вже 20 років дарує відчуття безпеки людям, передбачаючи потреби в попиті — створюємо сучасні, ефективні рішення.
Ми постійно розвиваємося та розширюємо свій асортимент товарів, адже ми не лише великі імпортери, а й офіційні дистриб’ютори всесвітньо відомих брендів.
Наші основні напрямки діяльності:
продаж систем безпеки;
надання технічної підтримки нашим клієнтам;
надання послуг сервісного обслуговування;
надання монтажних послуг;
проєктування та розробка систем безпеки для об’єктів різної складності.

Отзывы о работе в Сек, торговельна компанія, зарплаты

1. 27 июня 2024

Група СЕК: ТОВ ТК СЕК, ТОВ СК СЕК, ТОВ Ексілон, ФОП Місевич… Офіційно заявлено до 150 співробітників, але це не факт. Незалежно від того, де числитесь, працювати будете в одному з приміщень спейс офісу під камерами. Це сімейний бізнес Колесніченків: сестра, зять, сини, невістка…

Почнемо з позитивних моментів: в офісі безкоштовно надають каву з молоком. Але на цьому, мабуть, все.

Перше, що здивує, це те, що співробітники майже не спілкуються. Зарплата. Отримавши першу зарплату, неприємно здивуєтесь: виявляється, обговорювалась зарплата до вирахування податків, а не "на руки". Неофіційну частину зарплати виплачують не в певні дні, а коли прийдеться. І можуть про неї взагалі "забути", і в останній день місяця доведеться з’ясовувати питання щодо виплат за попередній місяць. А коли звільняєшся, то про виплату неофіційної частини за поточний місяць, як і про відпускні, можна зовсім забути.

– А Козлевичу? – запитав Балаганов, гнівно закриваючи очі.
    – За що ж Козлевичу? – заволав Паніковський. – Це грабіж! Хто такий Козлевич, щоб з ним ділитися! Я не знаю ніякого Козлевича!
    Загалом, вам пояснять, що ви не заробили.

Які ще є "приколи" на фірмах:

Постфактум вирахування з зарплати за святкування 8 березня.
    Співробітники забирають тумбочки один у одного.
    Продавці виривають ходовий товар один у одного.
    І як результат — постійна текучка кадрів: щотижня хтось йде, а натомість набирають новачків без досвіду за копійки.
    Цей відгук відображає серйозні проблеми в роботі та ставленні до співробітників у компаніях Групи СЕК. Рекомендуємо всім потенційним працівникам уважно зважувати всі за і проти перед прийняттям рішення про працевлаштування.

Добавьте зарплату в компании Сек, торговельна компанія

Добавить отзыв о работодателе Сек, торговельна компанія

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Сек, торговельна компанія?