Отзывы о работодателях Житомир

Uberem

Ми найбільший сервіс на замовлення прибирання в Україні. Наша команда цінує самостійність, сміливість, вміння приймати нетривіальні рішення і швидко реагувати на зміни. Бажання розвиватися і ділитися своїми знаннями, підтримувати один одного і разом генерувати яскраві ідеї! Ми зібрали найкрутішу, дружню команду, але відчуваємо, що когось не вистачає, може саме тебе?

Експрес Маркет box

Ми — команда box — і ми раді вітати вас! box — це молода і молодіжна мережа стильних маркетів біля вашого будинку. Мережі box лише декілька років, її перший маркет було відкрито у 2020 році Наразі мережа box стрімко розвивається і на сьогодні налічує 80 маркетів, з площею від 50 до 230 кв.м., які розміщуються […]

Фасад-майстер

Облицовка АЗС алюминием, оформление АЗС, световая реклама

Первоцвіт-Фарм

Мережа аптек в Житомирі та Житомирській області

Woodband

Ми Woodband, драйвовий виробник меблів за індивідуальним замовленням. 1 700 квадратних метрів виробництва у Житомирі. Комплексне умеблювання комерційних та приватних об’єктів по усій території незалежної України. Працюємо з масивом дерева, усіма видами плитних матеріалів, металом та склом.

Optima Hotels & Resorts

Optima Hotels & Resorts — національна мережа готелів, що обʼєднує бізнес-готелі та курорти. Компанія базується та зареєстрована в Україні. Бренди мережі : Optima Collection Hotel, Optima Hotel, Vita Park, Raziotel. OPTIMA HOTEL MANAGEMENT Керуюча компанія мережі готелів, об’єднаних під зонтичним брендом Optima Hotel Group — готелі рівня 3, 4 зірки.

Луксор Украина

Оптовая и розничная торговля продуктами питания

Бар-Ком

Товариство з обмеженою відповідальністю «БАР — КОМ» займається дистибуцією продуктів групи FMSG на території України.

БТК-Центр Комплект

Продажа стройматериалов и газорегуляторного оборудования

Fishki.ua

Компанія FISHKI.UA є одним із лідерів роздрібної торгівлі гаджетами та аксесуарами. Відкриваються нові магазини, з’являються нові послуги та проекти, а це означає, що нам завжди потрібні життєрадісні люди, відкриті новим знанням та готові досягати амбітних цілей. Неважливо, маєш досвід роботи або ти тільки починаєш свій трудовий шлях — у нас кожен може знайти роботу до […]

Торговий Дім АВ

Компанія «Торговий Дім АВ» є однією з найбільших компаній по виробництву і реалізації алкогольних напоїв та абсолютним лідером за продажем вин в Україні. Компанія «Торговий Дім АВ» — це команда висококваліфікованих спеціалістів!

IPeople

iPeople — це мережа магазинів техніки Apple та інших виробників, яка займає лідируючи позиції на ринку України Сьогодні налічуємо 41 магазин в 14 регіонах України та більше 250 успішних задоволених працівників! Ми маємо широкий асортимент сертифікованих мобільних телефонів, планшетів та інших сучасних електронних гаджетів, виступаємо офіційним партнером провідних виробників техніки та аксесуарів, надаємо клієнтам комплексні […]

Сінерджи Форс

Маркетингова агенція повного циклу. Мерчендайзінг Прайс Моніторинг Сенсус Аутстаффінг Аутсорсинг

Хіт-Трейд

ТОВ «Хіт-Трейд» — підприємство роздрібної торгівлі, що здійснює управління мережею фірмових магазинів glo™ в Україні. glo™ — інноваційний пристрій для нагрівання тютюну, що поєднав в собі прогресивні технології майбутнього та потреби сучасності.

Med-Magazin.ua

Наша компания работает на рынке Украины с 1997 года. Мы начинали свою деятельность как протезно-ортопедическое предприятие и ортопедический салон, успешно ее продолжаем и сейчас. На базе ортопедического салона в 2006 году был запущен проект cеть магазинов «Ваше Здоровье». На сегодняшний день мы можем предложить самый широкий ассортимент товаров для реабилитации и здоровья, а также лучший сервис в Украине.

ROLF

ROLF (DLM) — МЕБЕЛЬНЫЙ ЦЕНТР НОВОГО ПОКОЛЕНИЯ, СОЗДАННЫЙ ДЛЯ ТЕХ, КТО: ценит широкий выбор товаров известных брендов по доступным ценам; регулярно обновляет и дополняет свой интерьер, ориентируясь на современные тенденции и модные тренды.

Юніколл Сервіс

Телемаркетинг — продаж товарів та послуг.Послуги аутсорсінгового колл-центра. Наша ціль — максимально задовольнити потреби клієнтів у товарах та послугах у різних куточках нашої Країни. На ринку України ми працюємо білше 9 років. Ми цінуємо кожного співробітника та здатні гідно оцінить результати праці. Тому створили відмінні умови для работи!

Традиция-СТИ

Компания «Традиция-СТИ» работает на рынке Украины с 2008 года. Специализируется на поставках высококачественных материалов, инструмента и оборудования для инсталляции полимерных покрытий из Германии, Польши, Бельгии, США и Китая.

Ace.Cаll

Acce Call — ми міжнародний, динамічно розвиваючийся Колл Центр, що займається продажем, з 6 річним досвідом роботи в країнах Європи. Наша компанія є гарним стартовим майданчиком для тих, хто починає свою кар’єру і для тих, хто хоче реалізувати уже накопичений досвід і свої професійні амбіції

Житомирський молочний завод

виробництво та реалізація молочної продукції