Отзывы о работодателях Одесса

Трубадур

Крафтова броварня Troubadour. Варимо пиво класичних стилів, постійно шукаємо нові смаки та пробуємо нові рецепти. Використовуємо різні методи та технології виробництва. Кожен із нас не тільки варить пиво, а й бере участь у всіх процесах функціонування пивоварні.

Альфа Сервіс Плюс

Наш автосервіс виконує всі види діагностичних та ремонтних робіт для автомобілів будь-яких моделей та марок. Ми проводимо навіть складні відновлювальні заходи, за які не беруться фахівці інших техцентрів. У нас працюють кваліфіковані майстри з профільною освітою та багаторічним досвідом. Тож для нас немає нічого неможливого!

Uberem

Ми найбільший сервіс на замовлення прибирання в Україні. Наша команда цінує самостійність, сміливість, вміння приймати нетривіальні рішення і швидко реагувати на зміни. Бажання розвиватися і ділитися своїми знаннями, підтримувати один одного і разом генерувати яскраві ідеї! Ми зібрали найкрутішу, дружню команду, але відчуваємо, що когось не вистачає, може саме тебе?

Черномор-Косметикс

Черномор-косметикс — обслуживание парикмахерских и салонов красоты, оптовые и розничные продажи профессиональной косметики для волос. Черномор косметикс является не только компанией с широчайшим ассортиментом косметических средств для волос, но и вашим «ориентиром» в разнообразии современных предложений, новинок, технологий салонных и домашних процедур. При этом отдается предпочтение максимально доверительным, дружеским и информативным отношениям со своими клиентами. […]

DeFacto

DeFacto — відомий міжнародний бренд одягу, магазини якого відкриті у багатьох країнах світу, розпочав свою діяльність у Туреччині у 2003 році. DeFacto — це понад 500 магазинів у більш ніж 30 країнах світу. Стратегія DeFacto — Ми будемо світовим модним брендом, який змусить вас сказати WOW. Місія DeFacto — Зробимо розкіш доступною для щастя.

Інтмакс

Інтмакс нараховує 15 років плідної праці в галузі промислового нагріву. Наша компанія займається реалізацією нагрівачів промислового призначення у сегменті В2В. Вже понад 15 років ми вирішуємо будь-які виробничі завдання для нагрівання для наших клієнтів!

Авенсі

Розничная торговля,

Maestro Hotel Managment

Керуюча компанія Maestro Hotel Management є незалежною компанією, яка спеціалізується на послугах управління, розвитку, будівництва готелів, ресторанів та готельних комплексів. В наш бізнес-портфель входять такі об’єкти: M1 Club Hotel, Il Decameron Luxury Design Hotel, Wall Street Hotel, Готель Villa Le Premier, Alexandrovskiy Hotel, Aparthotel Mykonos, P1 Prosecco Bar, Cellini Restaurant, Eclectic Gastro Bar та інші.

Ортонет

Холдинг, в который входят компании: Центр протезно-ортопедичної допомоги «Тellus» «Nertus» мережа ортопедичних салонів«Оrthokraine»

Трансмет ЮА

Оптова і роздрібна торгівля металопрокатом.

Sales Wave

Колл центр, по роботі з інтернет магазинами. Група товарів (для дому — каструлі, ножі, грилі, дитячі іграшки, товарка тощо)

Юкрейн бьюти групп

Клиника аппаратной косметологии.

Коморум

Интернет-магазин по продажам различных товаров.

Декодер Групп

Декодер — Строительная компания в Одессе Сферой деятельности нашей компании является весь разноплановый спектр строительных и отделочных работ, услуги по проектированию и декоративному оформлению. Квалифицированные строители готовы возвести здание любого уровня сложности, защищенное гарантией качества и безопасности. Наша компания будет рада предложить эксклюзивный авторский дизайн интерьера и воплотить в жизнь креативные идеи клиентов.

Elisey

Торговая марка Elisey была создана в 2005 году. Основными направлением деятельности нашей компании являются импорт и дистрибуция высококачественной подарочной, сувенирной продукции, а также предметов интерьера и декора для дома из стран Европы и Азии.

Take Five Hospitality Group

Мережа ресторанів та готелів з гостинністю в серцях і турботою в діях. Take Five Hospitality Group — молода компанія, що розвивається, яка встигла зарекомендувати себе на Півдні України, як надійний партнер у сфері готельно-ресторанного бізнесу з командою креативних фахівців, які вміють відчувати потреби мешканців та гостей Одеси. На сьогоднішній день в структуру компанії входить14 концептуальних […]

EasySmile

Клиника цифровой ортодонтии EasySmile

Perfums bar

Роздрібна мережа наливної парфумерії PERFUMS BAR — це більше 500 брендових торгових відділів, кількість яких продовжує зростати з кожним днем. Такий впевнений і успішний розвиток торговельної марки PERFUMS BAR, говорить про високу якість продукції та забезпечується взаємовигідним партнерством.

УкрАвіаКосТех

ТОВ «Українські Авіаційно-Космічні Технології»** Галузь діяльності:** Розробка високотехнологічної електроніки та інформаційних технологій у авіаційній та космічній галузях. Основні напрямки діяльності:** 1. **Авіаційна електроніка:** Розробка і виробництво систем управління для літальних апаратів, систем безпеки, навігаційних та комунікаційних систем. 2. **Космічна техніка:** Розробка супутникових систем, космічних апаратів та систем управління космічними місіями. 3. **ІТ-рішення:** Створення програмного забезпечення […]

Verum Standart Group

Популяризація та впровадження міжнародних стандартів для зростання бізнес-ефективності замовників.