Отзывы о работодателях Львов

Havas Engage Ukraine

Havas Engage Ukraine (ранее известно как Euro RSCG 4D) — входит в состав сети агентств маркетинговых коммуникаций Havas Worldwide. Агентство основано в марте 2004 года и предоставляет полный спектр маркетинговых услуг: национальные промо акции, трейд маркетинговые программы, event, Digital, CRM программы, мотивационные программы и программы лояльности, интегрирование данных в маркетинговые процессы, креативные услуги. Имеет опыт […]

Фьорст Він

First — група компаній, що розвиває легальный гральний бізнес в Україні. Ми стали одними з перших в країні, хто отримав ліцензії на наземні казино та гральні автомати. Ми збираємо команду найкращих спеціалістів, щоб разом розвивати культуру азартних ігор та ставати лідерами цієї галузі.

Бетон Мікс

ТОВ «Бетон Мікс» було засновано у 2012 році та за досить короткий час завоювало довіру замовників та вийшло в лідери серед виробників товарного бетону в Західному регіоні завдяки стабільно високій якості. Адже дозування компонентів бетонної суміші відбувається згідно з рецептурами в автоматичному режимі та контролюється комп’ютеризовано, що виключає вплив людського фактора на кінцевий продукт та […]

Мебляр

Виробництво та продаж меблів

JE Electronic

Джі І Електронік Україна — Україно-Данська компанія, що займається виготовленням електротехнічного обладнання

Еко Керам

Основною діяльністю компанії «Еко Керам» є комплектація будівельних об’єктів на будь-якому етапі будівництва. Ми займаємося оптово-роздрібною торгівлею високоякісними будівельними матеріалами (клінкерна цегла, плитка, бруківка, керамічна цегла та блок, цегла ручного формування) провідних виробників України (Керамейя) та Європи (Feldhaus Klinker, Vandersanden, Klinkier Przysucha, King Klinker).

Visterio

Виробництво та продаж меблів

ElioHome

Перша українська компанія, яка була учасником Euro Cucine 2018 / Isalone Milano, а також стала учасником The international furniture and Interiors fair / IMM Cologne 2019. Компанія, яка створює інноваційні продукти та являється лідером в меблевій галузі.

Місто комфорту

Будівництво багатоквартирних житлових будинків у Львові. Продаж квартир в збудованих об’єктах.

Взуття стиль

виробництво взуття

Somatic

Ми робимо роботів для прибирання офісних приміщень, туалетних кімнат, коридорів, тощо.

Ярофрут

Виробництво та реалізаціа заморожених овочів та ягід.Знаходимся: м. Львів.

Ярекс Технотрейд

— металообробка — виготовлення металоконструкцій — виготовлення меблевої фурнітури

DeFacto

DeFacto — відомий міжнародний бренд одягу, магазини якого відкриті у багатьох країнах світу, розпочав свою діяльність у Туреччині у 2003 році. DeFacto — це понад 500 магазинів у більш ніж 30 країнах світу. Стратегія DeFacto — Ми будемо світовим модним брендом, який змусить вас сказати WOW. Місія DeFacto — Зробимо розкіш доступною для щастя.

DimDom

Будівельна СУПЕР — фірма DimDom регіонального значення, яка успішно працює на ринку приватного будівництва більше 18 років , безперервно росте як «на дріжджях». Ми будуємо величезні особняки, ексклюзивні котеджі . Займаємося продажем своєї нерухомості. Проводимо капітальний і дизайнерський ремонт приміщень .

Трейд Стоун

Компанія, що надає рекламні послуги у торгівельних мережах з метою збільшення обсягів продажу певного виду товарів.

ДСП Сервіс Львів

Підприємство займається наступним видами діяльності: — продаж ДСП, ХДФ, ДВП — розкрій ДСП, ХДФ, ДВП — кромкування (личкування) плити ДСП, ХДФ, ДВП — виготовлення меблів на замовлення.

SaintGlasses.ua

Saintglasses.ua — провідна компанія з продажу брендових окулярів. Ми вже багато років спеціалізуємося на оригінальних окулярах відомих брендів: Dolce & Gabbana, Tom Ford, Celine, Prada, Chanel та інші. Компанія активно масштабується та розвивається, тому запрошуємо тебе до нашої команди. Незважаючи на стан економіки, ми запустили власну мережу фірмових магазинів у містах Львів та Луцьк. Незабаром […]

ОRisingUA

Компанія «ORising Ukraine» — це ексклюзивний імпортер італійської професійної лікувальної косметики для догляду за шкірою голови та довжиною волосся. Компанія успішно працює на Beauty ринку з 2003 року та є трихологічним брендом N1 в Україні.

Сервіснет

Інтернет провайдер «Копійка» більше 15 років надає високоякісні телекомунікаційні послуги у м. Львові та області через сучасну оптоволоконну мережу. Наша компанія 2 роки поспіль отримувала нагороду «Вибір Країни». Більше 25 тис. задоволених клієнтів. Надаємо послуги: телебачення, IP-домофонія, відеоспостереження, сигналізація. Постійно розширюємся і вдосконалюємся.