Отзывы о работодателях Днепр

СКФ Інжиніринг

Производство фасадных кассет

Бірсервіс

«БИРСЕРВИС» — дистрибъютор кегового и бутылочного пива по Днепропетровску и области.

Baldinelli

Ortopedie Baldinelli — сеть магазинов медицинских товаров из Италии, основанная в 1860 году. Уже более 150 лет компания заботится о здоровье клиентов, стремится облегчить жизнь пациентов и ежедневный труд врачей. Благодаря широкому ассортименту продукции и отличному сервису, каждый отдельный клиент компании с покупкой товара обретает дополнительный комфорт и новые возможности в своей жизни. Теперь качество […]

Модус-СВ

Компанія Модус вийшла на ринок нержавіючого металопрокату у 2013 році. За короткий час зуміла стати одним із найнадійніших і найгідніших довіри партнерів і скласти конкуренцію багатьом підприємствам із багаторічною історією. Наша місія — допомогти клієнтам у вирішенні питань постачання, логістики, експертизи, а також пошуку найбільш економічно ефективних рішень під час роботи з нержавіючими сталями. Наша […]

Maletskiy

Вітаю мене звати Ігор і я творець бренду Maletskiy ! Наша компанія є виробником чоловічого та жіночого взуття з натуральних матеріалів. Трохи в цифрах: Маємо величезну базу клієнтів, на цю хвилину 69 567 осіб, з яких більше 27 000 є постійними клієнтами. Щороку продаємо не менше 20 000 пар взуття онлайн і в офлайн магазинах. Ми у соц. […]

Будтранспостач ВКФ

ТОВ ВКФ “БУДТРАНСПОСТАЧ” — український виробник гальмівного обладнання для залізничних вагонів.

Сагена

Динамично развивающаяся украинская компания, основные направления деятельности — ремонт и обслуживание промышленного оборудования (воздушные компрессоры, оборудование по подготовке сжатого воздуха) и продажа расходных материалов и запасных частей.

Опти-Строй

Оптовая и розничная тоговля строительными материалами

Перший дім

Компанія «ПЕРШИЙ ДІМ» є офіційним представником виробників кращих будівельних матеріалів, представлених, на ринку України. У нашій компанії Ви отримаєте реальну можливість професійного розвитку, матеріального та кар’єрного зростання. Оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням.

Канцлер

Торгова мережа магазинів канцтоварів «Канцлер» На ринку України вже більше 20 років

Куница

ООО ТПГ «КУНИЦА», используя многолетний опыт комплексного обслуживания компаний товарами для офиса, предлагает Вам специальные условия сотрудничества. Мы описали только основные моменты, которые являются наиболее важными и востребованными. Более детальные условия работы и предложения о сотрудничестве Вы можете получить связавшись с менеджером компании.Корпоративная компания — это организация, которая имеет большую сеть отделений (филиалов, представительств) по […]

Петриківка

«Петрикiвка» — це мережа магазинів фермерської гастрономії, які радують покупців у Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській, Донецькій областях та м.Київ чудовим асортиментом та найсвіжішими фермерськими продуктами.

U-Win Protect

Українське виробництво високофункційних плитоносок і всього навісного спорядження

Логістик Сервіс Провайдер

ТОВ Логістик Сервіс Провайдер — підприємство роздрібної торгівлі, що спеціалізується на продажі систем нагрівання тютюну (ТМ IQOS) у брендових магазинах України.

Експресторг

Експресторг — дистрибуційна компанія, що працює у м.Дніпро з2001 року. Основною діяльністю є дистрибуція розливних напоїв, сервіснеобслуговування торгово-пивного обладнання. Один із найбільших дистриб’юторіврозливних напоїв у місті Дніпро.

DR Massage

Мережа масажних салонів

Uberem

Ми найбільший сервіс на замовлення прибирання в Україні. Наша команда цінує самостійність, сміливість, вміння приймати нетривіальні рішення і швидко реагувати на зміни. Бажання розвиватися і ділитися своїми знаннями, підтримувати один одного і разом генерувати яскраві ідеї! Ми зібрали найкрутішу, дружню команду, але відчуваємо, що когось не вистачає, може саме тебе?

Экосбуд

Компания имеет несколько направлений: Завод по производству тротуарной плитки на немецком оборудовании HESS. Логистика (перевозки). Туризм (турагенство «Ласпи»)

Брейн капітал

Фінансова компанія, яка займається кредитуванням

Генезис-Украина Инжиниринг

Предоставление услуг холодной логистики склада