Отзывы о работодателях Транспорт

Агросила, ПП (Каргобуд, ТМ)

Виробництво кузовів-фургонів CARGOBUD для вантажних автомобілів

Роял-Альянс

«Роял-Альянс» — це не просто служба таксі, але і ваш особистий партнер у подорожах. Ми пропонуємо надійний та комфортний транспорт, враховуючи ваші індивідуальні потреби та забезпечуючи вас високоякісним обслуговуванням. Наші особливості: Елітний автопарк: Наш автопарк складається з висококласних автомобілів, які гармонійно поєднують комфорт і стиль. Ми працюємо для того, щоб ваша поїздка була не лише […]

Грейн Експорт

Вантажні перевезення агропродуцкії автомобільним транспортом.

Альфа Сервіс Плюс

Наш автосервіс виконує всі види діагностичних та ремонтних робіт для автомобілів будь-яких моделей та марок. Ми проводимо навіть складні відновлювальні заходи, за які не беруться фахівці інших техцентрів. У нас працюють кваліфіковані майстри з профільною освітою та багаторічним досвідом. Тож для нас немає нічого неможливого!

Диад-Логістик

Компанія «ДИАД-ЛОГІСТИК» більше 10 років надає на ринку України комплексні логістичні рішення (3PL) в організації ланцюгів поставок (supply chain management), а саме відповідальне зберігання, передпродажна підготовка та складання замовлень, автомобільні вантажоперевезення (LTL, FTL, внутрішньоміська доставка))

УТЛ-2

Компанія «УТЛ-2» пропонує повний спектр логістичних послуг з доставки різноманітних вантажів залізничним транспортом. Колектив цілеспрямованих молодих професіоналів нашої фірми дозволяє вирішувати найскладніші завдання у сфері логістики. Ми проводимо організацію перевезень у вагонах-зерновозах приватного парку, а також у критих та напіввагонах. Досвідчені фахівці «УТЛ-2» допоможуть в оформленні різних видів дозвільних документів для здійснення вантажних перевезень.

Автоэнтерпрайз

АвтоЭнтерпрайз — первая компания, предлагающая весь ассортимент и спектр услуг по электромобилям. Наша компания начала свою деятельность с января 2014 года.За это время мы ввезли и растаможили более 1000 электромобилей.Только у нас самый большой выбор моделей электрокаров.

Генезис-Украина Инжиниринг

Предоставление услуг холодной логистики склада

Експрес-Т

«Експрес-Т» транспортна компанія, що вже понад 18 років забезпечує вирішення логістичних та експедиційних завдань будь-якої складності. У нас: 1134 авто в автопарку та 1498 працівників в команді. Ми йдемо шляхом постійного розвитку та вдосконалення, а тому постійно оновлюємо та розширюємо наш автопарк. Наша компанія зацікавлена в посиленні нашої команди, адже розуміємо наскільки важливо мати поруч […]

TurboSTO

TurboSTO — найбільший міжрегіональний автосервіс нового формату з ремонту турбін, двигунів, паливної системи, рульових рейок та сажових фільтрів. Ми — лідер вітчизняного ринку надання спеціалізованих автопослуг — щомісяця ремонтуємо приблизно 3 000 авто по всій країні. Визнані кращими з ремонту турбін по версії Всеукраїнського конкурсу «Автоексперт» в 2020, 2021 роках.

Остров Машин

Мы являемся дистрибьютором дорожно-строительной техники LiuGong (Люгонг) на российском рынке, имеем отличную техническую базу и сервисную службу. Осуществляем поставки оригинальных запасных частей, дополнительного оборудования и расходных материалов от крупнейших мировых производителей.

Логістік Компані

Международная логистика.

Еврошина

Компания Еврошина работает на рынке по продаже шин и дисков более 10 лет и оказывает услуги по шиномонтажу и мелкому ремонту автомобилей.

Смартен транспорт

Транспортна компанія Смартен Транспорт спеціалізується на вантажних перевезеннях за межами України вантажопідйомністю до 22 тонн. Компанія заснована у травні 2010 року та налічує на сьогодні понад 20 одиниць великогабаритних вантажних автомобілів. Місія компанії — доставити все вчасно, безпечно та надійно.

GlassWell

GlassWell — експерти в сфері заміни та ремонту автоскла, тонування автомобілів, та детейлінгу. Наша мережа вже має 3 власні СТО, та понад 100 партнерських СТО по всій Україні! Наша місія — надавати найкращий сервіс з обслуговуванням, вирішуючи всі питання клієнта, пов’язані з автосклом тільки з WOW Effect!

ВольтАвто

Провідна компанія VOLT auto яка займається більше 3-х років імпортом та продажем китайських електромобілів в Україні. Має автосалони в Києві, Львові та Одесі, де клієнти можуть ознайомитись з електромобілями та отримати професійну консультацію від експертів компанії.

Фармвей Трейдінг

Логістична компанія для фармацевтичного сектору

Дарол

Транспортна компанія Магазин квітів

Auto&Company

Авто-площадка «Auto&Company» — одна серед найбільших автомобільних площадок у Львові. Наша авто-площадка знаходиться на кільцевій дорозі м. Львова, с. Сокільники. У нас представлені автомобілі різних марок та моделей. Ми здійснюємо свою діяльність протягом 10 років і готові надати якісні послуги з продажу автомобілів з пробігом. Послуги нашої компанії: «Auto&Company» готова запропонувати вам автомобілі з пробігом […]

ГАЛАРГ

Логістична компанія.